Jak dołączyć do liceum?

Przyjmujemy uczniów na podstawie rozmowy rekrutacyjnej z kandydatem. W roku 2022 przyjmujemy kandydatów tylko do klasy pierwszej liceum. W następnych latach będziemy przyjmować kolejne roczniki.

W trakcie rozmowy wzajemnie się poznamy, Ty opowiesz nam o sobie, swoich zainteresowaniach i planach na przyszłość oraz zdradzisz nam, dlaczego chcesz uczyć się w ADE. My przedstawimy Ci nasz pomysł na Twoją edukację.

Jeśli okaże się, że mamy wspólną wizję Twojej edukacji, możemy przyjąć cię do grona naszych przyszłych licealistów.

Akademia Dobrej Edukacji w Pruszczu Gdańskim prowadzi rekrutację uczniów do licealnej edukacji domowej wspieranej konsultacjami.

Edukacja domowa wspierana konsultacjami w ADE w Pruszczu Gdańskim to możliwość codziennego pobytu ucznia w szkole i korzystania każdego dnia z wsparcia w nauce w formie konsultacji przedmiotowych oraz korzystania z indywidualnego wsparcia swojego mentora i z pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Koszt edukacji na poziomie licealnym jest taki sam, jak edukacji w Szkole Podstawowej ADE w Pruszczu Gdańskim.

Zapraszamy do kontaktu

Dyrektor ADE