Jak dołączyć do liceum?

Proces rekrutacji rozpoczyna się od wypełnienia przez Rodziców formularza rekrutacyjnego. Następnie przedstawiciel Akademii kontaktuje się z Rodzicami w celu umówienia spotkania. Na podstawie rozmowy rekrutacyjnej z kandydatem podejmujemy decyzję o współpracy.

W trakcie rozmowy wzajemnie się poznamy, Ty opowiesz nam o sobie, swoich zainteresowaniach i planach na przyszłość oraz zdradzisz nam, dlaczego chcesz uczyć się w ADE. My przedstawimy Ci nasz pomysł na Twoją edukację.

Jeśli okaże się, że mamy wspólną wizję Twojej edukacji, możemy przyjąć Cię do grona naszych przyszłych licealistów.

Akademia Dobrej Edukacji w Pruszczu Gdańskim prowadzi rekrutację uczniów do licealnej edukacji domowej wspieranej konsultacjami.

Edukacja domowa wspierana konsultacjami w ADE w Pruszczu Gdańskim to możliwość codziennego pobytu ucznia w szkole i korzystania każdego dnia z wsparcia w nauce w formie konsultacji przedmiotowych oraz korzystania z indywidualnego wsparcia mentora oraz pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Koszt edukacji w liceum to 13200 zł rocznie.

Istnieje możliwość płatności w 1, 10 lub 12 ratach.

Zapraszamy do kontaktu

rekrutacja.pruszcz@dobraedukacja.edu.pl