Jaką szkołą jesteśmy?

Jesteśmy niepubliczną szkołą podstawową, która rozpoczęła działalność w Pruszczu Gdańskim w 2018 roku. 

Wtedy to grupa Rodziców sześciorga młodych ludzi zaufała nam i dała początek Dobrej Edukacji w tym pięknym mieście. Dziś do grona naszych uczniów należy już ponad 60 młodych ADEptów Dobrej Edukacji. 

Akademia Dobrej Edukacji to szkoła, w której tworzymy warunki do optymalnego rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i fizycznego.

Dzieci i młodzież mogą uczyć się we własnym tempie i osiągać maksymalne postępy rozwojowe, w zgodzie ze swoimi zainteresowaniami.

Wierzymy w to, że wiele odmiennych dróg może doprowadzić do tego samego celu, dlatego planujemy spersonalizowaną ścieżkę edukacyjną każdego z ucznia i każdej uczennicy.

Uczymy w sposób pozbawiony nieproduktywnego stresu związanego z ocenianiem. W codziennej pracy oceny w skali od 1 do 6 zastąpiliśmy informacją zwrotną dotyczącą postępów w nauce i obszarów wymagających zaopiekowania. Wzmacniamy w ten sposób obowiązkowość, samodzielność i konsekwentne dążenie do realizacji wyznaczonych celów.

Realizujemy Program Dobrej Edukacji, opracowany przez Instytut Dobrej Edukacji.

Jesteśmy w ciągłym rozwoju. Obecnie nasza siedziba mieści się przy Rondzie Żuławskim, lecz już od września 2024 r. będziemy przenosić się do nowego budynku powstającego przy ul. Powstańców Warszawy 37A

Theme: Overlay by Kaira
Szkoła Podstawowa ADE w Pruszczu Gdańskim
Skip to content