Szkoła w Pruszczu Gdańskim

Szkoła Podstawowa ADE w Pruszczu Gdańskim kieruje swoją ofertę do uczniów i ich rodziców, którzy pragną mieć realny wpływ na przebieg procesu kształcenia.

Akademia Dobrej Edukacji to wyjątkowa szkoła, w której nauka nie przebiega według sztywnych schematów. Stawiamy na różnorodność stosując nowoczesne metody i formy pracy, uczymy w grupach różnowiekowych, indywidualizujemy ścieżki edukacyjne. Nie stosujemy stopni w ocenianiu, wzmacniamy wewnętrzną motywację. Sprawiamy, że uczniowie odkrywają swoje pasje i samodzielnie działają. Każde dziecko znajdzie w ADE przyjazną przestrzeń do rozwoju i zabawy.

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną edukacji nowoczesnej, nastawionej na indywidualny rozwój, ale również doceniających znaczenie kompetencji społecznych, umiejętności współpracy i współdziałania.

Podstawowym kryterium przyjęcia ucznia jest określenie, w jakim stopniu ADE jest w stanie zaspokoić potrzeby dziecka, czy jest w stanie przyczynić się do jego rozwoju i czy koncepcja pracy naszej Akademii jest akceptowana przez rodziców.

Formuła rekrutacji zakłada kolejne elementy:

  1. wypełnienie formularza kontaktowego na stronie szkoły, na tej podstawie kontaktujemy się zainteresowanym rodzicem i umawiamy na spotkanie. Wysłanie formularza jest zgłoszeniem zainteresowania, nie zobowiązuje rodzica do zapisania dziecka do szkoły, tę decyzję podejmuje się po rozmowie,
  2. rozmowa wstępna z rodzicami, po której dziecko bierze udział w dniach próbnych – w przypadku, gdy takie ustalono,
  3. udział w dniach próbnych – ich celem jest poznanie dziecka i jego potrzeb oraz przybliżenie naszego sposobu pracy,
  4. wspólne podsumowanie udziału w dniach próbnych (upewnienie się, że obie strony są świadome swoich oczekiwań, potrzeb i warunków współpracy),
  5. w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji, rodzice składają wniosek o przyjęcie dziecka do Szkoły Podstawowej ADE i podpisują umowę o kształcenie.

Uwaga!
Prowadzimy rekrutację do Akademii w sposób maksymalnie elastyczny – poprzez rozmowy telefoniczne i on-line (Google Meet, komunikator fb, skype, itp) oraz istotne skrócenie dni próbnych dzieci (do ustalenia podczas rozmowy).

Rekrutacja uczniów na rok szkolny 2022/2023

Rekrutacja uczniów na kolejny rok szkolny trwa. Głównie posiadamy miejsca w grupie 0 i 1. Zachęcamy do wysyłania formularza zgłoszeniowego i wstępnej rozmowy. Podczas niej można bliżej poznać naszą pracę i ustalić dalsze szczegóły rekrutacyjne. Rozmowy z kandydatami prowadzone są do wyczerpania limitu miejsc.

Przyjęcia do klas starszych rozpatrywane są indywidualnie – w zależności od poziomu klasy.

Edukacja Domowa

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tą formą nauki zapraszamy tutaj.

Przyjęcie ucznia w trakcie roku szkolnego

Jeśli dysponujemy miejscem w grupie, można dołączyć do Akademii w trakcie roku szkolnego. 
Zakładamy, że podstawowym kryterium przyjęcia ucznia jest określenie, w jakim stopniu szkoła ADE przyczyni się do maksymalnego wykorzystania potencjału ucznia.
Chętnie opowiemy więcej o takiej rekrutacji. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje o opłatach

  • Czesne – 13.200 zł za rok szkolny (rozłożone na 12 rat – 1.100 zł miesięcznie)
  • Wpisowe – 10% rocznej opłaty czesnego

Możliwe zniżki

  • Za wpłatę czesnego za rok z góry – 5% czesnego
  • Za kolejne dziecko – 10% czesnego
  • inne, uznaniowe – przyznawane zgodnie z Regulaminem opłat na uzasadniony wniosek rodziców lub opiekunów prawnych

Zapraszamy do kontaktu

Dyrektor ADE

justyna.januszewska@dobraedukacja.edu.pl
tel. 887 467 093 

Theme: Overlay by Kaira
Szkoła Podstawowa ADE w Pruszczu Gdańskim
Skip to content