Rekrutacja do ADE

Akademia Dobrej Edukacji to szkoła dla osób pragnących mieć realny wpływ na przebieg procesu kształcenia.

To wyjątkowe miejsce, w którym nauka nie przebiega według sztywnych schematów. Tworzymy warunki do optymalnego rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i fizycznego.

Stawiamy na różnorodność stosując nowoczesne metody i formy pracy, uczymy w grupach różnowiekowych, indywidualizujemy ścieżki edukacyjne. 

Nie stosujemy stopni w ocenianiu, wzmacniamy wewnętrzną motywację. Sprawiamy, że uczniowie odkrywają swoje pasje i samodzielnie działają. Każde dziecko znajdzie w ADE przyjazną przestrzeń do rozwoju i zabawy.

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną edukacji nowoczesnej, nastawionej na indywidualny rozwój, ale również doceniających znaczenie kompetencji społecznych, umiejętności współpracy i współdziałania.

Podstawowym kryterium przyjęcia ucznia jest określenie, w jakim stopniu ADE jest w stanie zaspokoić potrzeby dziecka, czy jest w stanie przyczynić się do jego rozwoju i czy koncepcja pracy naszej Akademii jest akceptowana przez rodziców.

Cztery kroki do Dobrej Edukacji:

KROK 1. Wypełnij formularz kontaktowy na stronie szkoły – na tej podstawie skontaktujemy się z Tobą i umówimy na spotkanie w dogodnym terminie. Samo wysłanie formularza nie zobowiązuje do zapisania dziecka do szkoły, tę decyzję podejmiemy po rozmowie.

KROK 2. Spotykamy się na rozmowie wstępnej z rodzicami, poznajemy się i omawiamy wzajemne oczekiwania.

KROK 3. Kandydat na ucznia bierze udział w dniach próbnych – ich celem jest poznanie dziecka i jego potrzeb oraz przybliżenie naszego sposobu pracy, musimy zobaczyć czy się Wam spodobamy 🙂

KROK 4. Spotykamy się w celu wspólnego podsumowania dni próbnych. Dopiero teraz, gdy pozytywnie przejdziemy wspólnie przez proces rekrutacji, rodzice podpisują wniosek o przyjęcie dziecka do Akademii i podpisujemy umowę o kształcenie.

 

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Trwa nabór do nowopowstającej “zerówki” i pierwszej klasy.
W związku z rozbudową szkoły prowadzimy również rekrutację uzupełniającą do istniejących klas starszych.

 

 

Rekrutacja na trwający obecnie rok szkolny 2023/2024. Posiadamy jeszcze wolne miejsca w grupach : 2, 3, 4 i 6. 

Nasza rekrutacja trwa 365 dni w roku do wyczerpania limitu miejsc w grupach.

OPŁATY
Czesne wynosi 13.200 zł za każdy rok nauki w szkole (płatne w 1, 10 lub 12 ratach)
Wpisowe jest jednorazową opłatą i wynosi 1320 zł.

Theme: Overlay by Kaira
Szkoła Podstawowa ADE w Pruszczu Gdańskim
Skip to content