Nasza Wigilia Klasowa! Było smacznie i wesoło!

Spotkanie wigilijne jest dla grona Akademii Dobrej Edukacji zawsze ciepłym i ważnym wydarzeniem. W tym roku pomimo pandemii nie mogło go zabraknąć. Poważnie traktując rygory higieniczne zaprosiliśmy w tym dniu do szkoły małe grupy uczniów.

Spotkanie wigilijne z niespodzianką i kolędowaniem poprowadziły Pani Angelika Felkner i Olga Lewińska (oprawa muzyczna). Klasy 4-7 odbyły planowo dwie pierwsze lekcje, następnie wzięły udział w Spotkanie Społeczności on-line. Po spotkaniu chętnych uczniów zaprosiliśmy na wizytę w szkole, w podziale na grupy. W tym czasie odbyło się zwiedzanie świątecznej instalacji na naszym tarasie, wykonanie zabawnych Christmas Photo oraz tradycyjne nucenie kolęd. Dziękujemy za miło spędzony czas.